Produkts veiksmīgi pievienots iepirkumu grozam
Daudzums
Pavisam kopā:
Pavisam0priekšmetus jūsu grozs. Pastāv 1 prece Jūsu grozā.
Kopā produkti:
Kopā piegāde:  Tiks noteikts
Pavisam kopā:
Turpināt iepirkties Turpināt maksājumu
Jauns Atlaide! Viens Pāris 20KM Single Mode Single Fiber Darbvirsmas 4 Kanālu Optisko Šķiedru Video Pārveidotājs FC savienotājs Skatīt lielāku

Viens Pāris 20KM Single Mode Single Fiber Darbvirsmas 4 Kanālu Optisko Šķiedru Video Pārveidotājs FC savienotājs

€29.72

Jauns produkts

Modeļa Numurs TLT-4V
Šķiedras interfeiss
Pārraides attālums
Vienuma Tips video konvertētājs
Pārraides viļņu garums ir
Šķiedras Tips
Kontaktdakšas Tips AU
Video joslas platums
Temperatūras
Lietošana
Preces nosaukums Optiskās Šķiedras Transceivers
Darba Spriegums
Barošanas avots

Viens Pāris 20KM Single Mode Single Fiber Darbvirsmas 4 Kanālu Optisko Šķiedru Video Pārveidotājs FC savienotājs

Videi: 1. Drošības Sistēmas 2. Radio un televīzijas pārraides 3. Video monitorings 4. Ēkas vadības sistēmas 5. Vilciens/ātrgaitas ceļu satiksmes uzraudzības 6. Inteliģentās Satiksmes vadības Sistēmas (ITS) 7. Attālā multivides mācību / campus uzraudzības 8. Tālsarunas, radio un televīzijas pārraides sistēmas Video Rādītājs: 1. Video : 1/2/4/8/16/32 kanāls. 2. Video Interfeiss: BNC. 3. Video Ieejas / Izejas Pretestība : 75ohm ( nevienmērīgi ) . 4. Video Joslas platums 8MHz. 5. Video formātā, kas saderīgs PAL, NTSC, SECAM. 6. Video sprieguma 1VP-7. Lpp. Video SNR ≥ 70dB. 8. Diferenciālais ieguvums ≤ 0.7%. 9. Diferenciālā fāze ≤ 0.7 °. 10. 8 - bitu lineāru PCM kodēšanas. 11. 15MHZ ātrgaitas paraugu .Optiskā rādītājs: 1. Optiskais interfeiss : FC 2. Pārraides attālums : single-mode fiber 0-20KM. 3. Viļņa garums : Single-mode 1310/1550µm (9/125µm).Šķiedras tips Single mode single fiber Optisko interfeisu FC interfeiss Pārraides attālums 20 km Pārraides viļņu garumu, 1310nm Video interfeisu BNC

Tagi: gadījumā, n64, everdrive super nintendo, ethernet fiber optic slēdzis, ethernet fiber slēdzis, šķiedras slēdzis, optiskās šķiedras tīkla slēdzi, šķiedras savienotājs, kabeļu ds lite, mikroshēmu gamecube, spēles gear games.

Uzrakstīt recenziju

Viens Pāris 20KM Single Mode Single Fiber Darbvirsmas 4 Kanālu Optisko Šķiedru Video Pārveidotājs FC savienotājs

Viens Pāris 20KM Single Mode Single Fiber Darbvirsmas 4 Kanālu Optisko Šķiedru Video Pārveidotājs FC savienotājs

Saistītie Produkti