Produkts veiksmīgi pievienots iepirkumu grozam
Daudzums
Pavisam kopā:
Pavisam0priekšmetus jūsu grozs. Pastāv 1 prece Jūsu grozā.
Kopā produkti:
Kopā piegāde:  Tiks noteikts
Pavisam kopā:
Turpināt iepirkties Turpināt maksājumu
Jauns Atlaide! JYTTEK SMA 905 SMA 905 Bruņu SingleMode Duplex Fiber Optic Patch Cable Skatīt lielāku

JYTTEK SMA 905 SMA 905 Bruņu SingleMode Duplex Fiber Optic Patch Cable

€35.50

Jauns produkts

Saderīgs Aruba
Zīmola Nosaukums jyttek

Savienotājs A: SMA 905 Duplex Savienotājs B: SMA 905 Duplex Core / Apšuvums: 9/125µm Šķiedras Daļa Skaits: 2 Dzīslas Apvalku: OFNR , 3.0 mm, Ārējais Diametrs Vidē: Darbības Temperatūra | -20°C līdz +70°C Pieteikumi KABEĻTELEVĪZIJAS Optiskās šķiedras sakaru sistēmas Optiskās šķiedras datu pārraides Ēkas, tīkla piekļuve, Vadu sistēmas, ODF FTTX, pieteikumi, Iezīmes, Zemu ievietošanas zudumu un atpakaļ pārdomas zaudējumu Labu echangeabilityGood Izturība, Augsta temperatūras stabilitāte Raksturlielumi 1) Pieslēgvietas tips: MK, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Gredzenu Beigām-sejas: PC, UPCAPC 3) Core Tips: Viena režīma (SM: 9/125um), Multimodālu (MM): 50/125um jeb 62,5/125um) 4) Kabeļu Daudzums: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kabeļa Diametrs: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Kabeļa Garums: 1, 2, 3 metru vai pielāgotus 7) Kabeļa tips: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plēnumā ,Bruņu sava zīmola stāstu, tostarp izveidi un attīstību laika grafiki, atskaites, utt.

Tagi: supermicro server, austiņas yealink, cisco switch, Šķiedras, 10gbe, slēdzis fibra rūpniecības, d, link maršrutētājs, godu, d saiti, mikrotik routerboard.

Uzrakstīt recenziju

JYTTEK SMA 905 SMA 905 Bruņu SingleMode Duplex Fiber Optic Patch Cable

JYTTEK SMA 905 SMA 905 Bruņu SingleMode Duplex Fiber Optic Patch Cable

Saistītie Produkti