Esi neatkārtojama

Vairums līgaviņu savas īstās un vienīgās kāzu kleitas meklējumos dodas kopā ar savu "atbalsta grupu" – mammas, māsas, draudzenes – tie ir cilvēki, uz kuriem Tu paļaujies un kuru viedoklim uzticies. Tomēr mēdz būt gadījumi, kuros līgavas vēlmes tiek iegrožotas tajā, kas patīk vai nepatīk viņas tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem.

1.png align=

Viens no Amelia studijas siltākajiem ieteikumiem ir atcerēties, ka kāzas ir viens no spilgtākajiem un skaistākajiem TAVAS dzīves notikumiem, kuras galvenie varoņi būsi Tu un Tavs mīļotais cilvēks, tādēļ nepazaudē sevi kleitas meklēšanas procesā un pavisam noteikti nebaidies parādīt savu stilu un personību arī savā kāzu dienas tērpā, lai līgavainis, Tevi ieraugot, atpazītu savu sievieti, kuru mīl līdz sirds dziļumiem.

2 (2).png

Šajā rakstā Tu uzzināsi visu par jaunāko Amelia studijas Rudens/Ziema 2018/19 kolekciju, sākot no kolekcijas iedvesmas līdz sīkākajai jaunāko modeļu detaļai.

3 (2).png

Amelia studijas Rudens/Ziemas 2018/19 kolekcija ir veltīta līgavām, kuras zina, ko vēlas un sapņo par ko vairāk nekā tradicionāla un klasiska sniegbalta kāzu kleita. Katra šīs kolekcijas kleita ir unikāla, kurai piemīt sava "odziņa", tādēļ Tu noteikti spēsi atrast kādu modeli, kurš perfekti reprezentēs Tavu iekšējo pasauli un brīnišķīgi izcels Tavu dabisko skaistumu.

4 (2).png

Jaunākā Amelia kāzu kleitu kolekcijā ir atrodamas pēdējās modes tendences mūsu brīnišķīgās dizaineres Ievas Rukas interpretācijā, kas ieturētas uz bohēmijas un vintage stila nots. Ne velti tiek sacīts, ka visa burvība slēpjas detaļās – šī kleitu kolekcija ir patiess pierādījums tam, ka katrai sīkākajai niansei ir nozīme. Detaļas arī ir tās, kas katru kolekcijas kāzu kleitu padara īpašu un neatvairāmu.

5.png

Rudens ir iekrāsojis ne tikai koku lapas, bet arī Amelia studiju – jaunākie kāzu kleitu modeļi ir pieejami gan piena baltos toņos, gan arī bēšā, pelēkā, lavandas un pat duļķaini sārtā krāsā. Šīs sapņainās pasteļtoņu paletes kāzu kleitas būs piemērotas tām drosmīgajām līgaviņām, kuras vēlas kaut ko oriģinālu un vēlas atsvaidzināt savu kāzu dienas izskatu ar nelielu krāsas pieskārienu.

6.png

Nav iemesla baidīties no kāzu kleitas spilgtākā tonī, jo šim burvīgajam notikumam nav viena šablona. Tās ir TAVAS kāzas, attiecīgi kāzu kleitai ir jābūt atbilstošai Tavam raksturam un personībai. Ja esi līgava ar brīvdomātājas garu, tad šajā kolekcijā neapšaubāmi atradīsi kleitu, kurā iemīlēsies no pirmā acu uzmetiena.

7.png

Ne tikai kāzu kleitas dizains un siluets padara to skaistu un īpašu – svarīgu lomu spēlē arī izmantotais audums. Šajā kolekcijā līgavām tiek piedāvāts modelis ar apburošo 3D mežģīni. Šī interesantā telpiskā ziedu mežģīne veido romantisku, bet tajā pašā laikā koķetu koptēlu. Uz bēšā kleitas auduma piena baltā mežģīne izceļas vēl spilgtāk, kas ļauj novērtēt tās skaistumu pilnā krāšņumā, kā arī kalpo kā oriģināla un neatkārtojama tēla sastāvdaļa.

8.png

Savukārt, pasakainais un gaisīgais tills ar punktiņiem burvīgi kontrastēs ar Tavu ādas toni, kas viegli ļaus nolasīt šī skaistā materiāla rakstu. Izvēloties kāzu kleitu no tilla auduma, līgava var būt droša, ka tā izskatīsies maģiski, turklāt kleitās no šī materiāla ir iespējams brīvi kustēties un justies ērti, bet joprojām izskatīties neatvairāmi.

9.png

Tilla kāzu kleitas patiešām spēj uzburt romantisku un sapņainu atmosfēru. Arī šajā kolekcijā dizainere Ieva Ruka ir sarūpējusi unikālus tilla kleitu modeļus ar savu "odziņu". Šis vieglais audums izskatīsies apburoši ne tikai "maxi" garumā, bet arī divos līmeņos. Rudens/ziemas 2018/19 kolekcijā ir pieejami divi kleitu modeļi, kuru svārku daļā ir apvienotas gan "maxi", gan "midi" garuma tilla kārtas, radot krāšņu, bet ēterisku un gaisīgu siluetu ar nelielu boho un vintage stila piesitienu.

10.png

Katrai jaunākās kolekcijas kleitai piemīt sava unikālā personība, kuru nav iespējams nolasīt no bildēm vien – tās noteikti ir jāredz dzīvē, jāpatausta un jāpielaiko, lai spētu novērtēt tās pilnā krāšņumā.

Visas šīs pasakainās kāzu kleitas jau ir pieejamas Amelia kāzu kleitu dizaina studijā, tādēļ silti gaidām Tevi ciemos uz pielaikošanu Avotu ielā 22, kur mūsu burvīgās fejas palīdzēs Tev atrast savu perfekto kāzu kleitu!


11.jpg

Follow us on Instagram