Atskats uz 2018. gadu Amelia studijā

Rit pēdējās 2018. gada dienas, kad ikviena prātu pārņem atmiņas par aizvadīto gadu un domas par to, kādas apņemšanās nospraust Jaunajam gadam. Amelia studijā šis gads ir bijis labi padarītu darbu un patīkamu emociju pārpildīts, ar ko vēlamies dalīties, tādēļ šajā rakstā lasi par mūsu 2018. gada skaistāko mirkļu un sajūtu apkopojumu, kas kalpos par burvīgu atmiņu un enerģijas lādiņu spert soli uz priekšu nākamajā gadā!

Piedzīojums

Kā jau katru gadu, Amelia studijas dizainere Ieva Ruka veido brīnišķīgas kāzu kleitu kolekciju un jauno modeļu fotosesiju idejas, kas tiek pārvērstas realitātē, radot unikālu un burvīgu rezultātu, taču ar šī gada Rudens/Ziema 2018/19 kolekcijas fotosesiju mūsu brīnišķīgā dizainere ir pārspējusi pati sevi, un kopā fotogrāfu Tomu Ločmeli, modeli un make-up mākslinieci Kristīni Vindeli, kā arī burvīgo SildareJewelry rotu līniju ir radījusi pasaku romantiskajā modes un stila zemē Itālijā! Šīs kolekcijas kāzu kleitas raksturo bohēmisks šiks, oriģinalitāte un mīlestība pret dabas un vēstures skaistumu, tādēļ senā Bergamo pilsētas arhitektūra un atmosfēra brīnišķīgi pasvīroja Amelia kāzu kleitu burvību! Šis, nudien, bija neaizmirstams piedzīvojums, kas Amelia mīlestības dzirksti padarīja vēl lielāku!

behind the scenes of wedding dress collection photo shoot, unique wedding dress.jpg

Gandarījums

Aizvadītais gads mūsu studijā ir bijis arī gandarījuma un lepnuma pilns! Amelia bija tas gods un laime ne tikai būt daļai no vērienīgā kultūras pasākuma “Rīgas balle 2018”, projekta “Mis un Misters Rēzekne 2018” un Noras Skaras grāmatas “Mazliet modes un svaiga gaisa”, bet arī mūsu dabas iedvesmotās kāzu kleitas uzrunāja “STV Pirmā!” šova “Caur ērkšķiem uz...” zvaigznes Ineses sirdi, kura uzticējās dizaineres un vadītājas Ievas Rukas profesionālajiem ieteikumiem, izvēloties vieglu un gaisīgu šifona kāzu kleitu.

Bohemian wedding dresses by bridal design studio in media.jpg

local TV show star chooses wedding dress in bridal design studio Amelia.jpg

Izaugsme

Laiks iet uz priekšu un mēs - tam līdzi! Viens no galvenajiem studijas mērķiem ir iedrošināt līgavas nebaidīties parādīt savu individuālo stilu un personību kāzu dienā ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Kā ikviens, arī Amelia studija vēlas tiekties tikai uz priekšu, tādēļ nolēmām meklēt domubiedrus pāri Latvijas robežām, kas nesis prātam neaptveramus augļus – jau tagad dizaineres Ievas Rukas dabas iedvesmotās boho kāzu kleitas ir pieejamas ne vien līgavām, kuras dzīvo Latvijā, bet arī ASV! Šis ir ļoti nozīmīgs solis Amelia studijai, kas ir tikai sākums jauniem sasniegumiem un Latvijas vārda nešanai pasaulē!

Bohemian nature inspired wedding dresses by bridal design studio Amelia.jpg

Piederība

Šogad esam ieguvuši arī jaunus draugus un kopā radījuši izdevīgus piedāvājumus, kas, iespējams, palīdzēs atvieglot stresaino profesionāļu meklēšanas drudzi pirmskāzu periodā! Iegādājoties kāzu kleitu mūsu studijā, Tu saņemsi īpašus piedāvājumus no mūsu brīnišķīgajiem un uzticamajiem sadarbības partneriem! Ziedu tirgotava "Lakstos" un dekorāciju noma "Ko Nomāt" palīdzēs Jums uzburt Jūsu pasaku bez raizēm! Ar visiem mūsu sadarbības partneriem, kurus vienuviet nav iespējams uzskaitīt, esam radījuši neaizmirstamus mirkļus un skaistas atmiņas, kas iedvesmo jaunām un bezbēdīgām idejām! Paldies Jums, ka esat kopā ar mums un palīdzat piepildīt ikkatras līgavas viskvēlākos sapņus!

Bohemian wedding look with nature inspired wedding dress and floral details.jpg

christmas inspired  wedding look wearing bohemian backless wedding dress.jpg

Ģimene

Taču vislielāko Paldies mēs vēlamies izteikt mūsu neatkārtojamajām un drosmīgajām līgaviņām. Ikviena no Jums ir daļa no lielās Amelia ģimenes, kas nes laimi un gandarījumu, kā arī dod spēku un iedvesmu jauniem piedzīvojumiem un mērķiem! Paldies, ka Jūs esat, bet, galvenokārt, paldies, ka esat Jūs pašas un uzticaties savai sirdsbalsij!

Real bride getting ready for her wedding day.jpg

No visas sirds vēlam Tev panākumiem un piedzīvojumiem pilnu Jauno gadu un lai ikviena Tava vēlēšanās piepildās!

Amelia komanda

Follow us on Instagram