Amelia studija piedalās starptautiskā kāzu industrijas izstādē

Aizvadītajā nedēļā Amelia studija devās piedzīvojumā uz Lielbritāniju, lai atrādītu savas skaistās pērles aiz Latvijas robežām, piedaloties vērienīgā un vienā no retajām kāzu izstādēm "London Bridal Fashion Week 2019", kur vienuviet pulcējās gan kāzu modes lietpratēji, gan arī nozares ražotāji un dizaineri no vairāk kā 40 valstīm, kuri trīs dienu garumā prezentēja savu daiļradi plašākai profesionāļu un sadarbības partneru publikai.

Izstādes organizatori dalībniekiem un apmeklētājiem deva iespēju aplūkot dizaineru kāzu kleitas ne vien stenda ietvaros, bet arī baudīt kāzu kleitas modes šovā, kas ļāva novērtēt katru sīkāko tērpu detaļu un uzburt topošās līgavas tēlu, kas radīts, iedvesmojoties pēc jaunākajām kāzu modes tendencēm, kā arī informēja par kāzu nozares aktualitātēm lekcijās, lai sniegtu ieteikumus ikkatra uzņēmuma attīstībai.

Burvīgās Amelia kāzu kleitu stends trīs dienas priecēja profesionāļu un interesentu acis, pārstāvot ne vien mūsu kāzu studijas, bet arī Latvijas vārdu pāri robežām un ar lepnumu iepazīstinot ar mūsu līgavu iecienītākajiem kleitu dizainiem. Dalība izstādē deva jaunus iespaidus un pieredzi, kā arī iedvesmu turpināt augt ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās, iepazīstinot citu valstu pārstāvjus ar latviešu dizaineres Ievas Rukas bohēmijas apgarotajiem dizainiem.

Amelia komandai bija neaprakstāms prieks un gandarījums dzirdēt iedvesmojošus komplimentus par dizaineres Ievas Rukas satriecošajām kleitām, gan no kāzu nozares ilggadējiem pārstāvjiem, gan arī ārvalstu kāzu mediju žurnālistiem, kuri akcentēja Amelia kāzu kleitu svaigos un oriģinālos dizainus, pilnveidoti ar nelielu bohēmijas un vintage šarma pieskārienu, kas ir ļoti pieprasīti ne tikai Latvijas, bet arī citu valstu līgavu vidū.

Amelia 26.03.2019. ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2019/40 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Ārējās saites: http://www.liaa.gov.lv/files/liaa/resize/content/logotipi/ansamblis-400x83.png

http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/starptautiskas-konkuretspejas-veicinasana/maksajuma-pieprasijums-finansejuma-sanemsanai/vizuala-identitate

Images

Follow us on Instagram