Amelia kleitas vērienīgajā kāzu modes šovā

Aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās viena no skaistākajām un sapņainākajām pasakām - Kāzu un vakarkleitu modes šovs. Kāzu medija Līgavām.lv sadarbībā ar vizuālās noformēšanas studiju "Augu māja" radītajā pasākumā apmeklētāji romantiskā gaisotnē varēja baudīt burvīgo eleganci - jaunākās dizaineru un zīmolu kāzu un vakara tērpus.

Kā jau ierasts, katra zīmola kleitas graciozi iznesa ne vien pieredzējušas modeles, bet arī sabiedrībā plaši pazīstamas dāmas, kuras kopīgiem spēkiem gaisā uzjumdīja īpašu mīlestības dirksti.

Šogad vienā no Amelia burvīgajām pērlēm tērpās neatkārtojamā Latvijas Radio Pieci raidījumu vadītāja Marta Grigale, kura izvēlējās gaisīgu un vieglu tilla kāzu kleitu ar koķetīgiem spārniņiem, kas piedod tēlam īpašu odziņu un padara to neatvairāmu.

Amelia studija saka lielu paldies gan šova organizatoriem, gan arī Martai, kura ar neviltotu sajūsmu pieņēma aicinājumu atrādīt vienu no mūsu īpašākajām kleitām. Šis pasākums tiešām ir spējīgs ikvienu aizvest citā dimensijā, kā arī ļauj ar lepnumu noskatīties uz padarīto.

Uz tikšanos jau nākamajā gadā!

Pasākuma foto: Ted Estos

Images

Follow us on Instagram